Dyżur nauczycieli

Spotkanie odbywa się po wcześniejszym umówieniu spotkania przez telefon w sekretariacie.

DYŻURY DO DYSPOZYCJI RODZICÓW

 BUDYNEK B

nazwisko i imię nauczyciela dzień godzina miejsce (budynek A, budynek B)
Błaż Sebastian [BŁ] poniedziałek 15.30 budynek B
Bobrowski Jakub [JB] poniedziałek 15.30 budynek B
Charusta Katarzyna [CH] wtorek 15:20 budynek B
Czyżewska Anna [AC] poniedziałek 15.10 budynek B
Ćwik Danuta [DĆ] poniedziałek 13:30 budynek B
Dąbrowski Robert [RD] wtorek 16.30 Parafia pw. Gwiazdy Morza ul. Piastowska 11
Drajewicz Joanna [DA] wtorek 15:10 budynek B
Dziadulewicz Beata [DB] poniedziałek 14:20 budynek B
Felecka Alina [FE] środa 15:10 budynek B
Iwaniuk Agnieszka [IA] poniedziałek 14:20 budynek B
Jagiełło Iwona [IJ] środa 13.30 budynek A
Janta-Lipińska Agnieszka [JA] czwartek 13.25 budynek A
Jeświł Justyna [JJ] poniedziałek 13.30 budynek B
Katarzyna Cyran [CY] poniedziałek 14:20 budynek B
Kin Honorata [HK] środa 15:10 budynek A
Komorowska Małgorzata [KM] poniedziałek 14.30 budynek A
Komow Agata [Kx] środa 14:20 budynek B
Kosko-Lachowicz Joanna [KJ] wtorek 13.30 budynek A
Kotkiewicz Agnieszka [KA] środa 13.20 budynek A
Krzepińska Alicja [KP] piątek 12.30 budynek B
Leszczak Halina [LH] czwartek 15.20 budynek A
Lipiński Jarosław [AA] środa 16:00 budynek B
Maj Monika [MJ] środa 14:20 budynek B
Marszałek Balbina [GB] czwartek 13:20 budynek A
Mikiewicz Magdalena [M1] wtorek 14:30 budynek B
Moroch Izabela [MI] poniedziałek 16.00 budynek B
Olszewski Piotr [PO] środa 15.10 budynek B
Pacura Edyta [PE] poniedziałek 15.10 budynek B
Pawlak Dorota [PD] środa 15.00 budynek A
Piwowarski Marek [PM] piątek 16:00 budynek B
Przybylska Anna [PA] czwartek 16.00 budynek B
Regińczak-Tyburska Iwona [IR] wtorek 15.30 budynek B
Rolewicz Agata [RO] czwartek 14.30 budynek B
Roszczyk Dariusz [DR] wtorek 15.15 budynek B
Rutkowska Alicja [RA] wtorek 15:10 budynek B
Rutkowski Arkadiusz [PR] poniedziałek 15.10 budynek B
Rzepecka Helena [HR] wtorek 14.30 budynek B
Skonieczny Andrzej [SK] wtorek 13:35 budynek B
Sobczyk Agnieszka [AS] wtorek 14.20 budynek B
Sobczyk-Hruszowiec Dorota [SH] Środa 15.15 budynek B
Sowa Magdalena [MS] wtorek 15.30 budynek B
Srzedziński Robert [SZ] poniedziałek 14:30 budynek B
Stefaniak Michał [SM] środa 15:10 budynek A
Szubert Natalia [NS] poniedziałek 13:30 budynek B
Szymańska Elżbieta [SY] czwartek 15:10 budynek B
Szymorowska Joanna [SJ] środa 14.30 budynek A
Ścisłowska-Farkas Edyta [EŚ] środa 15.15 budynek B
Tomczewski Tomasz [TT] wtorek 14:25 budynek B
Walkowiak Krzysztof [KW] Środa 17:00 budynek B
Wardach-Fura Małgorzata [WM] środa 15.25 budynek A
Wojciechowska Małgorzata [Wg] poniedziałek 17.30 budynek B
Wojtkowiak Marta [MW] poniedziałek 14.20 budynek B
Woźniak Marzena [WŹ] środa 14.20 budynek A
Wróblewska Sylwia [WB] środa 14:40 budynek A
Ziontkowska Lidia [ZL] piątek 14.30 budynek B
Żółtowłos Maria [MŻ] wtorek 16.00 budynek B
Skip to content